UBEZPIECZENIE DZIECI

Komunikat dotyczący ubezpieczenia NNW

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, Rada Rodziców postanowiła udostępnić możliwość zawierania polis NNW przedszkolnych w formie indywidualnej.

Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia przedszkolnego z 10% zniżką.

Kod Pośrednika dający zniżkę to 27474.

UWAGA: Dzieci od 1 wrześnie br. nie będą ubezpieczone w polisie grupowej. Dlatego należy niezwłocznie wykupić ubezpieczenie indywidualne, gdyż dziecko zostaje objęte ochroną ubezpieczeniową dopiero od momentu zakupu polisy.

Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania w tym zakresie to proszę o kontakt z Opiekunem placówki pod numerem tel. 887 777 112

119201